Marek Jaszczyński

Zarzuty zawarte w anonimie były bezpodstawne. Poszło o rajd Gryfusa

Imprezy organizowane przez Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus cieszą się sporym zainteresowaniem. Autorzy anonimu zarzucili prezesowi Gryfusa, że prowadzi Fot. Gryfus Imprezy organizowane przez Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus cieszą się sporym zainteresowaniem. Autorzy anonimu zarzucili prezesowi Gryfusa, że prowadzi działalność gospodarczą z wykorzystaniem mienia gminy Dobra.
Marek Jaszczyński

Wojewoda Zachodniopomorski zakończył postępowania wyjaśniające wobec Pawła Malinowskiego, radnego gminy Dobra. Radny cieszy się, że może nadal reprezentować swoich wyborców.

- Wojewoda w piśmie poinformował mnie, że organ nadzoru ustalił, iż nie zarządzałem działalnością gospodarczą z wykorzystaniem mienia gminy Dobra, a tym samym jest brak podstaw prawnych do stwierdzenia wygaśnięcia mojego mandatu radnego - mówi Paweł Malinowski. - Cieszę się, że nadal będę mógł reprezentować mieszkańców w Radzie Gminy Dobra i spłacać mandat zaufania jakim mieszkańcy Mierzyna obdarzyli mnie podczas ostatnich wyborów samorządowych. Jednocześnie bardzo dziękuję mieszkańcom Mierzyna i Gminy Dobra za okazane wsparcie od początku, jak tylko anonim trafił do Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Marek Jaszczyński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.