Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

reklama

Biuro reklamy - kontakt

reklama

Wydawca: Polska Press Grupa Oddział w Koszalinie ul. Domaniewska 45 02-672 Warszawa NIP 897-10-10-229 Konto: ING Bank Śląski nr: 59 1050 0099 6556 0009 0034 9628 Adres korespondencyjny: Głos Szczeciński Nowy Rynek 3 71-875 Szczecin

Biuro Reklamy:

Ewa Żelazko
Dyrektor Działu Reklamy
tel. kom. 500 324 240
e-mail: ewa.zelazko@polskapress.pl

Mateusz Dziuk
Kierownik Działu Handlowego
tel. kom. 697 770 133
e-mail: mateusz.dziuk@polskapress.pl

Piotr Kuśnierkiewicz
Product manager online
tel. kom. 510 026 533
e-mail: Piotr.kusnierkiewicz@polskapress.pl

Karolina Naworska
Product manager prasy bezpłatnej

tel. kom: 697770172
e-mail: Karolina.naworska@polskapress.pl

Dział handlowy:

Maciej Szcześniak
tel. +48 91 48 13 374
kom. + 48 601 940 149
e-mail: maciej.szczesniak@polskapress.pl

Grzegorz Strzelecki
tel. +48 91 48 13 368
tel. kom. 503 48 40 30
e-mail grzegorz.strzelecki@polskapress.pl

Rafał Miśkowiec
tel: +48 91 481 33 88
tel. kom. +48 697 770 240
e-mail: rafal.miskowiec@polskapress.pl

Joanna Macura
tel. kom. +48 519 503 790
e-mail: joanna.macura@polskapress.pl

Sandra Rajmer
tel. kom. 501 631 998
e-mail: sandra.rajmer@polskapress.pl

Wiesława Sowa
tel./fax 91 578 47 28,
kom. 697 770 191
e-mail: wieslawa.sowa@polskapress.pl

Stargard
ul. Wojska Polskiego 42
czynne: 9:00 - 15:00

Agnieszka Stach
tel. 91 48 13 375
kom. 512 213 692
agnieszka.stach@polskapress.pl

Biuro ogłoszeń
Nowy Rynek 3,
71-875 Szczecin
czynne: 9:00-15:00

Jolanta Krupa
tel. 91 481 33 67
fax 91 481 33 60
e-mail: jolanta.krupa@polskapress.pl

Dział Obsługi Klientów Masowych
Paweł Świątkowski
Koordynator Działu
tel: 697 770 202
e-mail: pawel.swiatkowski@polskapress.pl
[reklama]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.