Zamknęli, bo dzieci nie wiedzą jak bezpiecznie korzystać z bujawki

Czytaj dalej
Marek Jaszczyński

Zamknęli, bo dzieci nie wiedzą jak bezpiecznie korzystać z bujawki

Marek Jaszczyński

- Dawno nie byłem na tym placu zabaw z synem - mówi pan Artur, który skontaktował się z redakcją. - Jakież było moje zdziwienie, gdy zauważyliśmy huśtawkę związaną łańcuchami. Czyżby była uszkodzona?

Jak tłumaczy przedstawiciel ZUK bujawka jest sprawna, a problem tkwi w tym, że maluchy nie wiedzą jak z niej bezpiecznie korzystać. Doszło nawet do wypadku.

- Zabawka nie jest uszkodzona. Została wyłączona z powodu nieprawidłowego użytkowania przez dzieci. Stało się to po tym, jak doszło na niej do wypadku, gdzie dziecko połamało nogę. Podkreślamy za każdym razem, że przeznaczona jest dla osób niepełnosprawnych - tłumaczy Andrzej Kus, rzecznik prasowy miasta ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska.

Pozostało jeszcze 55% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.