MM

Zagrajmy w ping-ponga

Zagrajmy w ping-ponga
MM

Jeśli lubisz tenisa stołowego, te mistrzostwa są właśnie dla Ciebie!

W Łodzi po raz pierwszy odbędą się Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Seniorów. Organizuje je Fundacja „Jagiełło” przy wsparciu Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Jagiełły.

Mistrzostwa odbędą się w Jagiellońskim Ośrodku Kultury przy ul. Wspólnej 6.

Wydarzenie planujemy na dwa dni, 24 i 25 stycznia, ale ostatecznie będzie to zależało od liczby uczestników. Podobnie z systemem rozgrywek, który ustalimy, kiedy już będziemy mieli pełną listę graczy.
Do udziału zapraszamy łodzian w wieku 60+, zarówno indywidualnie, jak i w grupach, mogą być też drużyny 3-osobowe. Mile widziane będą reprezentacje wszelkich stowarzyszeń seniorów, klubów, domów pomocy społecznej itp, im więcej ludzi, tym lepiej.

-mówi Andrzej Gawroński, prezes fundacji.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Kategorie rozgrywkowe, na jakie zostaną podzieleni uczestnicy, to:

Dla tych, którzy w każdej z kategorii wywalczą trzy najlepsze miejsca, przewidziano nagrody. Do dyspozycji graczy będą szatnie, toalety, nie zabraknie też poczęstunku. W przerwie zawodów przewidziano pokaz młodzików z sekcji tenisa stołowego z jednego z łódzkich klubów.

Dowiedzieć się więcej oraz zapisywać się na mistrzostwa można do 5 stycznia 2020 roku pod numerem 660-216-049 lub e-mailem [email protected].

Po tym terminie na stronie fundacji www.fundacjajagiello.pl pojawi się pełna informacja dotycząca liczby uczestników oraz systemu rozgrywek.

Fundacja „Jagiełło” od lat zajmuje się organizacją wydarzeń sportowych i promocją aktywnego stylu życia, nie tylko wśród seniorów.

W ofercie ma wycieczki rowerowe (głównie po terenach wokół Łodzi), wycieczki piesze, imprezy z okazji Dnia Dziecka itp. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.