Marta Gawina

Wybory samorządowe 2018. Z Ratajową, w rytmie disco polo, na lizaku. Czyli jak się wybić spośród setek kandydatów

Wybory samorządowe 2018. Z Ratajową, w rytmie disco polo, na lizaku. Czyli jak się wybić spośród setek kandydatów Fot. kadr z filmu
Marta Gawina

Walka o samorząd do łatwych nie należy. Zwykły plakat to czasem za mało. Wiedzą o tym nasi kandydaci. Dlatego sięgają po wszystkie możliwe formy kuszenia wyborcy: muzyczne, filmowe, kulinarne... Tak, by przy urnach nazwisko dobrze się kojarzyło.

Paweł Wnukowski jest the best. Kandydat PiS-u chłopak fest. Kiedy przystąpi do działania, nie będzie słychać narzekania - pod taki tekst wystarczyło podłożyć skoczną melodię i wyszedł wyborczy przebój disco polo. Tak o głosy Podlasian zabiega 26-letni kandydat PiS do sejmiku Paweł Wnukowski. Jego nazwisko niektórym wyborcom do tej pory niewiele mówiło. Teraz jest muzyczny hit, który już obejrzało ponad 22 tysiące internautów.

Czy to przełoży się w niedzielę na liczbę głosów? To okaże się w dniu wyborów. Tym bardziej że nie tylko on sięga po rytmiczną muzykę.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.