Wiemy, kto dostarczy autobusy na prąd dla Szczecinka

Czytaj dalej
Fot. Rajmund Wełnic
Rajmund Wełnic

Wiemy, kto dostarczy autobusy na prąd dla Szczecinka

Rajmund Wełnic

Lubelski Ursus Bus będzie najpewniej dostawców autobusów elektrycznych dla Komunikacji Miejskiej w Szczecinku.

Dlaczego niemal to przesądzamy jeszcze przed rozstrzygnięciem przetargu? Otóż stanął do niego tylko jeden producent – polski Ursus Bus z Lublina. W poniedziałek w szczecineckiej KM otworzono kopertę z ofertą.

– Opiewa ona na 18,926 milionów złotych netto za 10 autobusów elektrycznych, a więc producent zmieścił się w kwocie jaką mamy na ten cel – mówi Tomasz Merk, dyrektor przewoźnika.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.