Joanna Maraszek

W Świnoujściu powstanie trzygwiazdkowe sanatorium

Projekt budynku uzdrowiskowego „Henryk“ łączy w sobie nowoczesność i równocześnie zachowuje klasyczny kształt oraz wpisuje się w zabudowę nadmorskiej Fot. Budimex Projekt budynku uzdrowiskowego „Henryk“ łączy w sobie nowoczesność i równocześnie zachowuje klasyczny kształt oraz wpisuje się w zabudowę nadmorskiej dzielnicy
Joanna Maraszek

W miejsce dawnego „Henryka” stanie nowy obiekt Uzdrowiska Świnoujście. Będzie to budynek z nowoczesną bazą zabiegową, basenem i parkingiem podziemnym.

Nadszarpnięte zębem czasu sanatorium uzdrowiskowe „Henryk” zostało już zrównane z ziemią. Przyszedł czas, by postawić nową jego wersję. Spółka podpisała umowę z warszawskim Budimex S.A. Inwestycja będzie przebiegać pod nazwą: „Rozwój infrastruktury turystyki uzdrowiskowej w województwie zachodniopomorskim poprzez budowę Regionalnego Ośrodka Rehabilitacji Leczniczej „Henryk.”

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.