Joanna Maraszek

W Świnoujściu powstanie trzygwiazdkowe sanatorium

Projekt budynku uzdrowiskowego „Henryk“ łączy w sobie nowoczesność i równocześnie zachowuje klasyczny kształt oraz wpisuje się w zabudowę nadmorskiej Fot. Budimex Projekt budynku uzdrowiskowego „Henryk“ łączy w sobie nowoczesność i równocześnie zachowuje klasyczny kształt oraz wpisuje się w zabudowę nadmorskiej dzielnicy
Joanna Maraszek

W miejsce dawnego „Henryka” stanie nowy obiekt Uzdrowiska Świnoujście. Będzie to budynek z nowoczesną bazą zabiegową, basenem i parkingiem podziemnym.

Nadszarpnięte zębem czasu sanatorium uzdrowiskowe „Henryk” zostało już zrównane z ziemią. Przyszedł czas, by postawić nową jego wersję. Spółka podpisała umowę z warszawskim Budimex S.A. Inwestycja będzie przebiegać pod nazwą: „Rozwój infrastruktury turystyki uzdrowiskowej w województwie zachodniopomorskim poprzez budowę Regionalnego Ośrodka Rehabilitacji Leczniczej „Henryk.”

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.