W powiecie rypińskim bezpieczeństwo nie tylko w teorii

Czytaj dalej
Fot. KPP
Karolina Rokitnicka

W powiecie rypińskim bezpieczeństwo nie tylko w teorii

Karolina Rokitnicka

Za nami powiatowe eliminacje w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym ych . Kto był najlepszy?

Turniej dla uczniów z powiatu rypińskiego odbył się w Długiem. Wygrała Szkoła Podstawowa w Długiem (Magdalena Januszewska, Natalia Głowacka, Kacper Wróblewski i Michał Maszkiewicz) oraz Gimnazjum w Radzikach Dużych (Justyna Kropkowska, Katarzyna Górecka i Klaudia Bytner.

Eliminacje powiatu golu-bsko-dobrzyńskiego odbyły się w Zespole Szkół Miejskich. Wygrali: SP w Wielkiej Łące i Gimnazjum w Zbójnie. Indywidualnie najlepsi byli: Karol Budny ze Zbójna i Julia Szynkiewicz ze Świętosławia.

Zwycięzcy będą reprezentować nasze powiaty w okręgowym etapie konkursu.

Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu, przejechanie toru przeszkód na rowerze oraz udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym oraz przygotowywaniem relacji czy przeprowadzaniem interwencji w sprawach ważnych dla Czytelników. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura oraz politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie niezgłębione, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, podczas których przygotowuję informacje o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się tworzyć informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.