Marek Jaszczyński

W powiecie polickim powstanie ośrodek z myślą o samotnych osobach

Regionalne Centrum Wsparcia Osób Niesamodzielnych będzie świadczyło usługi 24 godziny na dobę Regionalne Centrum Wsparcia Osób Niesamodzielnych będzie świadczyło usługi 24 godziny na dobę
Marek Jaszczyński

W powiecie polickim, przy współpracy z gminami: Police, Dobra i Kołbaskowo, powstanie Regionalne Centrum Wsparcia Osób Niesamodzielnych. To efekt wygranej w konkursie.

Głównym celem powstania Regionalnego Centrum Wsparcia Osób Niesamodzielnych jest utworzenie miejsca opieki i wsparcia dla osób niesamodzielnych (np. starszych lub niepełnosprawnych). Powiat Policki uzyskał dofinansowanie na inwestycję z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Całkowita wartość projektu wynosi 5 231 259,15 złotych, a kwota dofinansowania - 4 867 709,15 zł.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.