Paweł Kaniak

W gminie Białe Błota było ryzyko zatrucia wody pitnej - stwierdziła NIK

Z pełną treścią raportu NIK można zapoznać się w zakładce Aktualności na stronie www.nik.gov.pl. Dokument opublikowano 28 marca 2019 Fot. Wikipedia/JDavid CC BY SA 3 Z pełną treścią raportu NIK można zapoznać się w zakładce Aktualności na stronie www.nik.gov.pl. Dokument opublikowano 28 marca 2019
Paweł Kaniak

- Władze Białych Błot przez 10 lat nie chroniły ujęcia wody pitnej w Cielu. Stworzono niebezpieczeństwo wprowadzania do wód podziemnych ścieków z przydomowych oczyszczalni - alarmuje w swoim raporcie Najwyższa Izba Kontroli.

Pzeczytaj dalszą część artykułu

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Paweł Kaniak

Moją przygodę z dziennikarstwem zacząłem na stażu w „Trybunie Śląskiej" w Katowicach, później pisałem dla miesięcznika „Gospodarka Śląska”. Od 2010 roku pracuję w Bydgoszczy – po krótkiej przygodzie z magazynem sportowym „Sport Plus” rozpocząłem pracę w redakcji „Expressu Bydgoskiego”. Początkowo w dziale dodatków lokalnych, później w redakcji online, a obecnie jestem dziennikarzem działu miejskiego w Bydgoszczy. Piszę o codziennym życiu miasta, podejmuję interwencje związane z problemami mieszkańców zajmuję się m.in. tematami społecznymi, politycznymi, edukacyjnymi, miejskimi inwestycjami, obserwując wydarzenia w kraju opisuję je lokalnie – po bydgosku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.