Ulice Hoża, Bogusława i Kwiatowa miały być już gotowe [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Marek Jaszczyński
Marek Jaszczyński

Ulice Hoża, Bogusława i Kwiatowa miały być już gotowe [ZDJĘCIA]

Marek Jaszczyński

Zanim przejedziemy przez wiadukt na ulicy Hożej, będzie już ciepła wiosna. To samo czeka nas z remontem ulicy Bogusława. Wykonawca poprosił o przedłużenie terminu zakończenia prac do 4 kwietnia. Firma przebudowująca ulicę Kwiatową na razie nie wystąpiła jeszcze o przedłużenie terminu. A ten mija 8 marca.

Przeczytaj dalej: co skutkowało niemożnością terminowego zrealizowania robót?

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Michał N

Mówiłem, zanim skończą to im zamarznie. "Zmiany projektowe", "prace nieobjęte umową", takie tam ogólniki do określenia dupnie wykonanej roboty. Ogólnie to "zima nas zaskoczyła, nie spodziewaliśmy się", jak widzę. Czy ktoś może wykazać, że remont tego wiaduktu w ogóle był potrzebny? Dlaczego była to praca jednozmianowa? Dlaczego przebudowuje się różne miejsca naraz, zamiast zakończyć prace w jednym np. przez pracę zmianową? Czy jest to powodem tego, że wykonawcą jest "konsorcjum"? W takim razie trzeba by nie brać najtańszego tylko tak chociaż trochę patrzyć na jakość w tych przetargach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.