TUMSKY RESIDENCE

Czytaj dalej
x

TUMSKY RESIDENCE

x

TUMSKY RESIDENCE to inwestycja położona na jedynej w Poznaniu wyspie, Ostrowie Tumskim, przy ul. Zagórze 9. Oddalona od zgiełku miasta lokalizacja zapewnia wypoczynek wśród zieleni, a bliskość centrum otwiera morze perspektyw miejskiego życia.

Jedyna taka rezydencja

Kameralna inwestycja TUMSKY RESIDENCE to nowoczesna architektura z elewacją z eleganckiej, czerwonej cegły. Zwieńczeniem budynku jest sygnaturka – wieża widokowa. Rezydencja mieści 44 komfortowe mieszkania, od kawalerek poprzez dwu- i trzy- aż po czteropokojowe lokale mieszkalne o powierzchni 25 do 95 m². Ostatnie piętra przeznaczono na przestronne, ponad stumetrowe apartamenty z przeszklonymi ścianami i widokiem na rozległe tereny rzeczne. Przytulne loggie i podziemna hala garażowa ze stacją ładowania samochodów elektrycznych to dodatkowe atuty inwestycji.

Przemyślany projekt

Naturalne materiały budowlane i wykończeniowe wysokiej klasy zadowolą najbardziej wymagających klientów. Komfort mieszkania zwiększą nowoczesne windy, łączące podziemny parking z częścią mieszkalno-usługową. Parter przeznaczono na obszerne lokale usługowe – biurowe i oświatowe.

Dobra lokalizacja

Ostrów Tumski jest dobrze skomunikowany z głównymi punktami Poznania, a połączenie wyspy z lądem trzema mostami otwiera morze możliwości życia miejskiego. TUMSKY RESIDENCE jest miejscem, które łączy nowoczesny, tętniący życiem rytm miasta z naturalną harmonią i wewnętrznym spokojem. Bliskość natury, nadrzeczna zieleń i bezpośrednie sąsiedztwo terenów nadwarciańskich gwarantuje szeroki wybór możliwości spędzania czasu wolnego. Na terenie inwestycji znajdą się praktyczne stojaki na rowery dla miłośników wycieczek rowerowych.

Historia za oknem

Ostrów Tumski jest jedyną poznańską wyspą pozostałą na Warcie. To najstarsza część Poznania, tworząca największy pomnik historii miasta. Znajdują się tu ważne punkty na historycznej mapie, które warto zobaczyć. TUMSKY RESIDENCE łączy prestiż i historię dostępną na wyciągnięcie ręki.

Termin realizacji inwestycji: II kwartał 2021

TUMSKY RESIDENCE,
ul. Zagórze 9, Poznań

DOM-EKO
Biuro sprzedaży mieszkań
Poznań, 61-131 ul. Kaliska 22A/5
Tel. (61) 824 41 16, 790 860 740
e-mail: [email protected]


www.dom-eko.com.pl
www.tumsky.pl
www.facebook.com/TumskyResidence

biuro czynne: pon - pt: 8.00 - 18.00

Dowiedz się więcej
jpg
x

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.