Trójpole

Czytaj dalej

Trójpole

Masterm odkrywa prawdziwą NATURĘ miasta

Czas zerwać z mitem betonowej dżungli. Inteligentne zazielenianie miast, to jeden z najważniejszych trendów na Zachodzie, a także jedno z największych wyzwań współczesnej urbanistyki. Przestronne, zielone tarasy kompleksu przy ulicy Sokoła, pełne roślin balkonowe szklarnie inwestycji Evergreen365, a teraz ultrazielony kompleks nowoczesnych mieszkań przy ulicy Trójpole - Masterm także widzi przyszłość w zieleni i udowadnia, że nawet w mieście można wyczarować przyjazne miejsce do życia.

Rooftop gardens i zielone tarasy

Przy Trójpolu zieleń piętrzyć się będzie – dosłownie! - na każdym poziomie, także na dachu. Cztery mieszkania będą miały bezpośrednie wyjście na stylowe rooftop gardens, gdzie w tłumiącym zgiełk miasta otoczeniu można odpocząć po długim dniu. Największy zielony taras zajmie powierzchnię aż 60m kwadratowych. Kolacja przy świecach, obserwacje astronomiczne, drzemka w hamaku, a może kino pod chmurką? Tylko do Ciebie zależy, jak wykorzystasz tę wyjątkową przestrzeń.

Z szacunku do środowiska

W związku z budową przy Trójpolu nie zostanie usunięte żadne drzewo, przeciwnie, będzie ich jeszcze więcej. Te, które rosły tu wcześniej, wkomponowano w projekt, przewidziano także dużo nowych nasadzeń. Bogactwo roślin działa korzystnie na budynek oraz otoczenie, m.in. oczyszczając powietrze, zatrzymując wiatr i deszcz, produkując tlen i ograniczając emisję CO2. O dobrostan roślin przez cały rok dbać będzie profesjonalna firma ogrodnicza.

Tylko 52 mieszkania na 0,5 ha

Największą zaletą inwestycji – poza tym, że będzie tu zielono i przyjemnie – jest to, że na dużej, bo aż 0,5 hektarowej działce znajdą się jedynie 52 mieszkania. Ulokowano je w stylowych, wkomponowanych w okolicę budynkach, o charakterze willowym. Projekt wyszedł spod ręki uznanego biura projektowego Ultra Architects, wielokrotnie docenianego za swoją pracę i odwagę w kreowaniu nowoczesnych, przyjaznych ludziom przestrzeni.

Z zieleni… do miejskiej przestrzeni

A kiedy będziesz mieć ochotę na to, by poczuć klimat wielkiego miasta, wystarczy spacer lub krótka przejażdżka np. szybkim tramwajem „Pestką”, która w ok. 10 minut dojeżdża do ścisłego centrum. Trójpole to idealna baza wypadowa nad poznańskie jeziora Kiekrz czy Strzeszynek. W położonych w pobliżu centrach handlowych znajdziesz całą resztę potrzebnych na co dzień udogodnień.
To jak… gotów na to, by zamieszkać w zieleni, nie opuszczając miasta?

Biuro sprzedaży inwestycji Trójpole:

JET OFFICE
ul. Piątkowska 163, I p.
60-650 Poznań
kom: 516 140 159
Trójpole

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.