Maria Eichler

To znakomity spektakl. I znakomite role teamu Szlangi

Od lewej Piotr Rutkowski i Sebastian Mrówczyński w jednej ze scen spektaklu „Terror 2.0” w reżyserii Grzegorza Szlangi. Fot. Maria Eichler Od lewej Piotr Rutkowski i Sebastian Mrówczyński w jednej ze scen spektaklu „Terror 2.0” w reżyserii Grzegorza Szlangi.
Maria Eichler

W lutym premiera, w październiku jedno z ostatnich przedstawień, przynajmniej w Chojnicach, bo reżyser Grzegorz Szlanga zapowiada, że tak, oczywiście, będzie jeszcze grał „Terror 2.0”, ale gdzie indziej.

Co się stało od lutowej premiery? Przedstawienie dojrzało, jak to było do przewidzenia, a aktorzy wykonali olbrzymią pracę, by jeszcze lepiej zaprezentować swoje role. Patrzy się na to przyjemnie. Sebastian Mrówczyński, główny bohater opowieści jest więc jeszcze bardziej dramatyczny, niż był, a jego kamienna twarz po odkryciu tego, co zdarzyło się w jego domu, ukrywa głęboki smutek. I wściekłość, która eksploduje czynem zarezerwowanym dla ludzi o złym sercu. Ale czy on jest zły? Przecież nie. Tylko podjął niewłaściwą decyzję, za wcześnie wrócił do domu, nakrył żonę z kochankiem. Wszystko. Odkręcenie kurków z gazem da się zrozumieć, przecież to są emocje...Nie żaden terror ani żaden terroryzm.

Recencja spektaklu w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maria Eichler

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.