Teraz w ubiorze panuje zasada, że im większe szaleństwo tym lepiej. Jak się pracuje dla Armaniego?

Czytaj dalej
Bogna Kisiel

Teraz w ubiorze panuje zasada, że im większe szaleństwo tym lepiej. Jak się pracuje dla Armaniego?

Bogna Kisiel

Krzysztof Komorowski ma 27 lat. Urodził się w Szczecinie i tu mieszkał do 18 roku życia. Po maturze wyjechał do Kopenhagi. Tam zaczął pracować jako stylista w sklepach Zary (sklep Zary w Kopenhadze jest jednym z 5 największych sklepów tej sieci na świecie). Od czterech lat pracuje dla Armaniego.

Jak się pracuje dla Armaniego?

Jest ciężko. Poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko. Trzeba się cały czas niesłychanie starać. Widać też, że jest to wyścig szczurów. A jest z kim „rywalizować”, bo to firma, która zatrudnia ponad 5 tys. osób. W tym roku suma pracowników dobije do 10 tys. osób. Z drugiej strony to niesłychanie ciekawa praca, bo codziennie jest coś nowego. Poza tym sporo tu można się nauczyć.

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogna Kisiel

Wszystko co dotyczy Poznania, czym żyją mieszkańcy jest mi bliskie. Pod lupę biorę decyzje władz, działalność miejskich spółek, instytucji, związków międzygminnych. Bacznie wsłuchuję się w głos poznaniaków i radnych. Od lat śledzę rozwój aglomeracji poznańskiej, działania podejmowane przez powiat poznański, szczególnie bacznie obserwuję gminę Czerwonak. Chętnie podejmuję tematy społeczne, historie ludzi zmagających się z przeciwnościami losu, pomysły młodych ludzi, które mogą zrewolucjonizować nasze życie. Interesują mnie rozwiązania komunikacyjne, problematyka zagospodarowania przestrzennego i gospodarki odpadami, bo jeśli w tych obszarach nie znajdziemy rozsądnych rozwiązań, to zapłacą za to przyszłe pokolenia.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.