Te bilety do kina to nie kampania! Radny organizuje kinowe seanse

Czytaj dalej
Mariusz Parkitny

Te bilety do kina to nie kampania! Radny organizuje kinowe seanse

Mariusz Parkitny

Już prawie 3,5 tysiąca osób skorzystało z tańszych biletów do kina, na seanse które organizuje szczeciński radny. - To żadna kampania. To ewenement w skali kraju. Służy budowaniu ludzi duchowo i narodowo - odpowiada krytykom Janusz Jagielski.

Na najnowszy seans filmowy radny Jagielski zaprasza do kina już 9 czerwca. Widzowie obejrzą film „Paweł, apostoł Chrystusa”. Chętni - zamiast 25 zł, zapłacą za bilet tylko 12 zł. Wystarczy wysłać sms na numer telefonu, który radny zamieszcza w ogłoszeniach, m.in. ulotkach wrzucanych do skrzynek mieszańców. Janusz Jagielski odrzuca zarzuty, że prowadzi przedwyborczą kampanię.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mariusz Parkitny

Jestem dziennikarzem od ponad dwóch dekad. Piszę do Głosu Szczecińskiego, Naszego Miasta Szczecin, Trendy, portali www.gs24.pl, szczecin.naszemiasto.pl.


Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Dlatego w pracy zajmuję się najczęściej sprawami wymiaru sprawiedliwości: relacjami z procesów, opisywaniem śledztw. Interesują mnie też sprawy Szczecina. Czasem przyglądam się też naszej polityce, która potrafi przyprawić o ból głowy.


Znajdziecie mnie też bardziej prywatnie na Facebooku https://www.facebook.com/mariusz.parkitny.75 Twitterze https://twitter.com/ParkitnyMariusz i Instagramie https://www.instagram.com/parkitnymariusz/?hl=pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.