Targowisko w Dąbiu. "Nic tu się nie dzieje" [zdjęcia]

Czytaj dalej
Fot. Sebastian Wołosz
Celina Wojda

Targowisko w Dąbiu. "Nic tu się nie dzieje" [zdjęcia]

Celina Wojda

Prace budowlane na rynku powinny już trwać w najlepsze. Tymczasem nic tam się nie dzieje. Niepokoi to klientów i sprzedawców.

Zgodnie z umową podpisaną pod koniec grudnia od dwóch miesięcy rynek w Dąbiu powinien być placem budowy, ale nie jest. Kupcy przenieśli swoje stragany, niektórzy nawet zawiesili działalność, a prac budowlanych nie widać.

- Inwestor nie przekazał nam jeszcze placu budowy - mówi Adam Kisiel, prezes firmy Inwest-Budowa Szczecin. - Podobno jest tam jakiś kłopot z najemcą, który nie należy do spółki i nie chce opuścić targowiska. Z informacji jakie mi przekazano, to do połowy marca sytuacja ma być rozwiązana.

Dwumiesięczne opóźnienie oznacza, że rynek nie zostanie wyremontowany do czerwca, tak jak zapowiadano.

- My byliśmy gotowi do pracy już w grudniu, zaraz po podpisaniu umowy - mówi Adam Kisiel. - Jeżeli inwestor będzie chciał, aby prace zostały wykonane szybciej, to tak zrobimy. Nie ukrywam, że niektóre prace byłoby lepiej wykonać zimą, kiedy poziom wód gruntowych nie był tak wysoki jak teraz.

Celina Wojda

Życie w mieście, aktywność społeczna i sportowa, zdrowie, pomoc potrzebującym i działalność na rzecz innych - na takie tematy piszę najczęściej.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gs24.pl

promocja -50%

Gazeta online przez 90 dni za połowę ceny

43,50 87,00

Skorzystaj z promocji i ciesz się codziennym dostępem do gazety online przez 90 dni. Z tą ofertą oszczędzasz aż połowę ceny!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.