Mariusz Parkitny

Szczecin: 42-latka zaatakowała... dwa patrole policji. W sądzie mówi o spisku. "Policjanci znęcali się nade mną!"

Szczecin: 42-latka zaatakowała... dwa patrole policji. W sądzie mówi o spisku. "Policjanci znęcali się nade mną!"
Mariusz Parkitny

To nie będzie zwykły proces. Na ławie oskarżonych zasiądzie 42-latka, która miała zaatakować i znieważyć dwa parole policji. Kobieta nie przyznaje się do winy i sugeruje, że mogła paść ofiarą spisku i całej serii fałszerstw.

- Policjanci znęcali się nade mną w kuchni, uderzali moją głową w blat kuchenny, wykręcali ręce, zakuli w kajdanki z tylu mocno zaciskając, szarpali w taki sposób żeby sprawić ból. Mój mąż nie mógł do mnie wyjść ponieważ jeden z policjantów szantażował go, że zabiorą nam syna do opieki - opowiada Katarzyna W.

Twierdzi, że policjanci wymyśli inną wersję zdarzeń, a na jej poparcie fałszowano dokumenty.

Według prokuratury podczas interwencji domowej pijana kobieta wyzwała od najgorszych czworo policjantów, groziła im zwolnieniem z pracy, jednego kopnęła w krocze, drugiego w udo, a policjantkę uderzyła w klatkę piersiową. Domowniczkę zakuto w kajdanki i zawieziono do szpitala na pobranie krwi, a potem na komisariat.

Katarzyna W. przyznaje, że 24 marca ub. r. pokłóciła się z mężem po wyjściu znajomych i była pod wpływem alkoholu. Krzyki i płacz dziecka usłyszała sąsiadka. Wezwała policję.

O co chodzi w całej sprawie?

Czytaj dalej >>>

Pozostało jeszcze 50% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mariusz Parkitny

Jestem dziennikarzem od ponad dwóch dekad. Piszę do Głosu Szczecińskiego, Naszego Miasta Szczecin, Trendy, portali www.gs24.pl, szczecin.naszemiasto.pl.


Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Dlatego w pracy zajmuję się najczęściej sprawami wymiaru sprawiedliwości: relacjami z procesów, opisywaniem śledztw. Interesują mnie też sprawy Szczecina. Czasem przyglądam się też naszej polityce, która potrafi przyprawić o ból głowy.


Znajdziecie mnie też bardziej prywatnie na Facebooku https://www.facebook.com/mariusz.parkitny.75 Twitterze https://twitter.com/ParkitnyMariusz i Instagramie https://www.instagram.com/parkitnymariusz/?hl=pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.