Suknie Ślubne AFRODYTA to znakomite zestawienie elegancji i jakości. Zapraszamy do salonów w Rzeszowie

Czytaj dalej
Ula Sobol

Suknie Ślubne AFRODYTA to znakomite zestawienie elegancji i jakości. Zapraszamy do salonów w Rzeszowie

Ula Sobol

Suknie AFRODYTY wykonane są z najwyższej jakości tkanin i koronek, z dbałością o detale, dostosowane do indywidualnych wymiarów klientek.

Pracownia mody ślubnej AFRODYTA istnieje na rynku od 2001 roku. Specjalizuje się w tworzeniu kolekcji sukien ślubnych dostępnych
na terenie całej Polski i zagranicą a także w realizowaniu projektów własnych klientek.

- Tegoroczne trendy w kolekcji AFRODYTY wpisują się idealnie w kierunek, w którym zmierza obecnie moda ślubna czyli do oferowania mocno zróżnicowanych fasonów, kolorów i rodzajów tkanin oraz koronek – opowiada Kazimiera Nieczaj, właścicielka pracowni AFRODYTA.

Aktualne trendy ślubne cechuje niespotykana do tej pory elastyczność stylizacyjna i otwartość na inspiracje. Popularnością cieszą się jednocześnie suknie o klasycznym fasonie princessy jak i eteryczne i wręcz casualowe linie boho. - Obserwujemy jednak wyraźny odwrót od taft i organtyn. Wielki powrót świętują natomiast tkaniny cekinowe oraz brokatowe w obowiązkowym połączeniu: maksimum blasku oraz minimum designu – dodaje opowiada Kazimiera Nieczaj, właścicielka pracowni AFRODYTA.

- Zachęcamy wszystkie nasze klientki do rozpoczęcia poszukiwań sukni ślubnej przynajmniej 6-8 miesięcy przed ślubem. Jest to czas, który w komfortowy i optymalny sposób pozwoli na podjęcie spokojnej, chociaż emocjonującej dla każdej panny młodej decyzji, a nam umożliwi przygotowanie się do często skomplikowanego i pracochłonnego procesu jakim jest realizacja sukni, a także każdego związanego z nią marzenia.

W salonach firmowych AFRODYTA w Rzeszowie oferują bogaty wybór akcesoriów ślubnych począwszy od welonów i ozdób, poprzez obuwie ślubne, a kończąc na niezwykle ważnym w ślubnej stylizacji finishing touch czyli biżuterii znanych i lubianych producentów.

- Serdecznie zapraszamy do umawiania wizyt w naszych salonach z wyprzedzeniem. Jesteśmy wówczas w stanie odpowiednio przygotować się i sprostać życzeniom naszych klientek, zwłaszcza, że często pierwsze wybory czy pomysły na suknię zaczerpnięte z internetowych portali w konfrontacji z mierzonymi w realnej przymierzalni nie okazują się strzałem w dziesiątkę – podkreśla Kazimiera Nieczaj. - Wówczas do akcji wkraczają nasze konsultantki ślubne, które obiektywnie i z wyczuciem prowadzą przyszłe panny młode ku właściwym i trafnym wyborom, niekiedy bardzo zaskakującym nawet dla samej panny młodej. Końcowy wybór sukni często jest zaskakujący, ale zawsze dbamy o to, aby był w pełni zaakceptowany przez klientkę. Zależy nam, aby w wymarzonej sukni czuła się nie tylko pięknie ale i komfortowo.

Warto wiedzieć!

W Rzeszowie pracownia AFRODYTA posiada dwie lokalizacje: Dom Mody Ślubnej AFRODYTA ul. Asnyka 2 oraz Atelier Ślubne AFRODYTA ul. 3. Maja 4.

Wszelkie potrzebne informacje można uzyskać pod numerem telefonu 880 264 068 lub na stronie internetowej www.afrodyta-rzeszow.pl. Najbardziej aktualnych informacji dostarcza fanpage facebook/AfrodytaModaSlubna

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.