Stosował cyberprzemoc. Został namierzony

Czytaj dalej
Fot. Pawel Relikowski / Polskapresse
Dariusz Nawrocki

Stosował cyberprzemoc. Został namierzony

Dariusz Nawrocki

Nastolatek wypisywał nieprzyzwoite rzeczy na portalu społecznościowym. Wpadł dzięki reakcji rodziców dziewczynki z powiatu inowrocławskiego.

Skontaktował się z nią, bo szukał nowych znajomości.

- Początkowo zaproponował zabawę i spotkanie, ale potem pisał wulgaryzmy oraz nieprzyzwoite rzeczy. Opiekunowie powiadomili o tym fakcie policję. Mundurowi bardzo szybko ustalili, kto był po drugiej stronie sieci. Trop zaprowadził policjantów na teren województwa podkarpackiego pod Rzeszów - relacjonuje Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji.

Osobą, który stosował cyberprzemoc był 13-letni chłopiec. Jego sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.