Siemianowice Śląskie: śmiertelne zaczadzenie w drugi dzień Bożego Narodzenia

Czytaj dalej
Tomasz Szymczyk

Siemianowice Śląskie: śmiertelne zaczadzenie w drugi dzień Bożego Narodzenia

Tomasz Szymczyk

Czad zabił Jedna osoba nie żyje, a druga została przewieziona do szpitala w wyniku uwolnienia się tlenku węgla w jednym z budynków w centrum Siemianowic Śląskich.

Do śmiertelnego zaczadzenia doszło w Siemianowicach Śląskich w jednej z kamienic przy ul. Waryńskiego, w poniedziałek, 26 grudnia, około godziny 19, w mieszkaniu zajmowanym przez 59-letniego mężczyznę i 58-letnią kobietę.

Podtrucie czadem w Jastrzębiu-Zdroju
Rodzina podtruła się czadem

- Kobieta nie żyje, mężczyzna został zabrany do szpitala - mówi podkom. Tatiana Lukoszek, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich.

W Śląskiem ruszyła kampania społeczna przeciw czadowi
Czad atakuje

Interweniujący strażacy po wejściu do mieszkania od razu stwierdzili obecność tlenku węgla. Jak podaje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, przyczyną uwolnienia się tlenku węgla był niesprawny piec węglowy.

Dzieci śpiewają kolędy. Kliknij i posłuchaj

Tomasz Szymczyk

Dziennikarz i redaktor Dziennika Zachodniego, aktualnie szef działu Śląsk. Piszę o najczęściej o kolei w województwie śląskim oraz historii Śląska i Zagłębia. Lubię spędzać aktywnie czas na rowerze lub na górskich szlakach. Jesienią obowiązkowy punkt tygodnia to grzybobranie. Zapraszam do kontaktu: [email protected], twitter: @SzymczykT

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.