Tomasz Chudzyński

Senator Jerzy Wcisła: Wybory da się odsunąć poza okres epidemii, tylko wprowadzają stan klęski żywiołowej. Innej metody nie ma

Senator Jerzy Wcisła: Stan klęski żywiołowej jest "najłagodniejszym" stanem nadzwyczajnym, właściwie dedykowanym sytuacji z jaką dziś Fot. Tomasz Chudzyński Senator Jerzy Wcisła: Stan klęski żywiołowej jest "najłagodniejszym" stanem nadzwyczajnym, właściwie dedykowanym sytuacji z jaką dziś się mierzymy w Polsce.
Tomasz Chudzyński

Wprowadzając stan klęski żywiołowej zyskamy cztery miesiące na walkę z epidemią. Chodzi także o przywrócenie ładu prawnego w Polsce, zaburzonego niekonstytucyjnymi działaniami rządu - mówi senator KO Jerzy Wcisła.

Jerzy Wcisła, senator Koalicji Obywatelskiej, współautor senackiej uchwały wzywającej premiera Mateusza Morawieckiego do wprowadzenia stanu klęski żywiołowej, spotkał się w piątek 8 maja z dziennikarzami, przed budynkiem sądu w Elblągu.

- Stan klęski żywiołowej jest "najłagodniejszym" stanem nadzwyczajnym, właściwie dedykowanym sytuacji z jaką dziś się mierzymy w Polsce - tłumaczy senator Koalicji Obywatelskiej Jerzy Wcisła.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Chudzyński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.