Jakub Pikulik

Sen o basenie w Kostrzynie ma się spełnić

Tak basen ma wyglądać z zewnątrz. Tak basen ma wyglądać z zewnątrz.
Jakub Pikulik

Jest już wizualizacja, wyłoniono projektanta, a w przyszłorocznym budżecie znajdą się pieniądze na rozpoczęcie inwestycji. Wiemy też, że kryty basen będzie powstawał 16 miesięcy.

- Wyjazd do Gorzowa to około 40 zł. Do tego 20 zł za osobę za wstęp na basen i pływanie tam około dwóch godzin. Wychodzi okrągła sumka. Jeśli czteroosobowa rodzina chce pojechać na basen trzy-cztery dni w tygodniu, to już się robi kilkaset złotych miesięcznie. Właśnie dlatego czekam na basen w naszym mieście.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Ile ma kosztować budowa basenu?
 • Jakie jeszcze inwestycję odbędą się w Kostrzynie?
Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jakub Pikulik

Dziennikarzem "Gazety Lubuskiej" jestem od 2008 r. Niemal od początku moja praca w GL związana jest z działem internetowym. To obecnie najbardziej dynamicznie zmieniająca się dziedzina pracy dziennikarza. Zajmuję się sprawami całego regionu. Poruszam tematy społeczne, ekonomiczne i inne. Często przygotowuję materiały kryminalne, informacje dotyczące wypadków i głośnych akcji lubuskiej policji. Zajmuję się również sprawami dotyczącymi Kostrzyna nad Odrą i całego powiatu gorzowskiego.


A prywatnie? Mieszkam w podgorzowskiej Kłodawie. Interesuję się historią regionu. Uwielbiam górskie wycieczki piesze i rowerowe. Od kilku lat pasjonuję się też strzelectwem sportowym. 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.