Remonty ulic są potrzebne, ale paraliżują nam całe miasto

Czytaj dalej
Marek Jaszczyński

Remonty ulic są potrzebne, ale paraliżują nam całe miasto

Marek Jaszczyński

Wczoraj kierowcy stali w pierwszych, w dniu roboczym zatorach, które wywołały remont torowiska na ulicy Krzywoustego. Prace przy torowisku uprzykrzają życie, niestety, tak będzie do 28 października.

Wolniej jechało się od placu Zwycięstwa. Z drugiej strony, z kierunku ul. 26 Kwietnia, problemy z poruszaniem się zaczynały się jeszcze przed placem Kościuszki, w rejonie Turzyna. Ale potem- już na remontowanym odcinku - jechało się wolno, ale bez przestojów. Nogę z gazu trzeba zdjąć na alei Wojska Polskiego, która „przyjęła” część ruchu z ul. Krzywoustego.

Jednak wolniej jedzie się nie tylko z powodu prac na ul. Krzywoustego. Podobnie jest na Drzetowie-Grabowie i Niebuszewie. Wszystko z powodu remontu ulicy Sczanieckiej. Wolniej jedzie się ulicami Druckiego-Lubeckiego oraz Stalmacha, a także ulicą Warcisława, w dół, w kierunku ronda Giedroycia.

To nie koniec utrudnień z powodu remontu, bo wydłużył się termin zakończenia prac przy ulicy Jagiellońskiej, podobnie poślizg jest na przebudowywaniej ulicy 9 Maja na Pomorzanach.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.