Prezydent ma ochroniarza, wójtowi ktoś przebija opony

Czytaj dalej
Mariusz Parkitny

Prezydent ma ochroniarza, wójtowi ktoś przebija opony

Mariusz Parkitny

Rośnie liczba agresywnych zachowań wobec samorządowców i urzędników. Prezydent Szczecina zdecydował się na ochroniarza, marszałek zastanawia się, jak podnieść bezpieczeństwo urzędu, wójt Świerzna szuka osoby, która niszczy mu samochody.

Od kilku tygodni Piotrowi Krzystkowi, prezydentowi Szczecina w publicznych wystąpieniach towarzyszy ochroniarz. To efekt gróźb, które od dłuższego czasu otrzymywał prezydent. Jeden z zatrzymanych niedawno mężczyzn chodził po urzędzie i głośno opowiadał, co zrobi prezydentowi. Groził też urzędnikom magistratu. Miesiąc temu trafił do aresztu.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mariusz Parkitny

Jestem dziennikarzem od ponad dwóch dekad. Piszę do Głosu Szczecińskiego, Naszego Miasta Szczecin, Trendy, portali www.gs24.pl, szczecin.naszemiasto.pl.


Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Dlatego w pracy zajmuję się najczęściej sprawami wymiaru sprawiedliwości: relacjami z procesów, opisywaniem śledztw. Interesują mnie też sprawy Szczecina. Czasem przyglądam się też naszej polityce, która potrafi przyprawić o ból głowy.


Znajdziecie mnie też bardziej prywatnie na Facebooku https://www.facebook.com/mariusz.parkitny.75 Twitterze https://twitter.com/ParkitnyMariusz i Instagramie https://www.instagram.com/parkitnymariusz/?hl=pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.