red

Powiat Białostocki przystąpił do Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Roczna składka to 5 tysięcy złotych

Powiat Białostocki przystąpi do Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (PROT). Powiat Białostocki dzięki członkostwu będzie miał możliwość m.in. Fot. Starostwo Powiatowe Powiat Białostocki przystąpi do Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (PROT). Powiat Białostocki dzięki członkostwu będzie miał możliwość m.in. współdecydowania o kierunkach promocji i rozwoju turystyki na terenie powiatu białostockiego.
red

3,4 grosza w przeliczeniu na jednego mieszkańca ma kosztować rocznie powiat białostocki członkostwo w Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. W zamian samorząd uzyska możliwości promocji na targach krajowych i zagranicznych.

- Będziemy czynnym partnerem, a nie tylko sympatykiem - mówił na ostatniej sesji rady powiatu Jan Perkowski, starosta białostocki.

Powiat Białostocki dzięki wstąpieniu do PROT-u będzie mógł się bezpłatnie promować na targach krajowych i zagranicznych.

- Zarówno w Warszawie, Lublinie, Katowicach, ale też w na Litwie, Łotwie, Białorusi czy w Czechach – wyliczała Julita Skiepko, szefowa wydziału kultury, sportu i promocji Starostwa Powiatowego w Białymstoku.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
red

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.