Poseł Tomasz Latos puszcza oczko do kibiców Zawiszy

Czytaj dalej
Fot. Jakub Stykowski
Sławomir Bobbe

Poseł Tomasz Latos puszcza oczko do kibiców Zawiszy

Sławomir Bobbe

Politycy PiS - poseł Tomasz Latos i dwóch radnych - Tomasz Rega i Jarosław Wenderlich wzywają władze miasta do rozmów i zezwolenia piłkarzom Zawiszy na grę na stadionie przy ul. Gdańskiej.

Zawisza po meczu z Krajną Sępólno, na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek, awansował do V ligi. To kolejny rok z awansem na koncie bydgoskiej drużyny. Choć V liga to ciągle piłkarski zaścianek, to gołym okiem widać, że Zawisza dźwiga się z piłkarskiego niebytu.
Dla radnych, którzy od lat sympatyzują z klubem z Gdańskiej - Jarosława Wenderlicha i Tomasza Regi to sygnał, by wrócić do rozmów o powrocie seniorów na boiska przy ulicy Gdańskiej. Ci grają teraz w podbydgoskich Potulicach.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.