Polska Press Grupa. W internecie pniemy się coraz szybciej

Czytaj dalej
Fot. Pixabay.com
Tomasz Jabłoński

Polska Press Grupa. W internecie pniemy się coraz szybciej

Tomasz Jabłoński

Po raz kolejny Polska Press Grupa, czyli wydawca serwisów dzienniklodzki.pl i expressilustrowany.pl oraz lodzkie.naszemiasto.pl została numerem jeden w kategorii Informacje i Publicystyka.

Polska Press Grupa. W internecie pniemy się coraz szybciej

Codzienna ciężka i żmudna dziennikarska praca w internecie przynosi olbrzymią satysfakcję. Intrenauci chętnie czytają artykuły na naszych serwisach, oglądają galerie zdjęć i materiały wideo, zwłaszcza że są to treści unikalne, o lokalnym charakterze. Nasze serwisy: dzienniklodzki.pl, expressilustrowany.pl i lodzkie.naszemiasto.pl są numerem jeden w Łodzi i województwie łódzkim, jeżeli chodzi o informacje lokalne i regionalne. Jesteśmy medium pierwszego wyboru dla coraz większej grupy internautów.

Wszystkie serwisy Polska Press Grupy mają już 17,3 mln użytkowników internetu, którzy generują w miesiącu 600 mln odsłon - oficjalne dane Gemius/PBI - zestawienie top wydawców. Po raz kolejny Polska Press Grupa wyprzedziła Grupę Gazeta.pl w liczbie realnych użytkowników (RU).

W kategorii Informacje i Publicystyka jesteśmy numerem jeden. W kategorii Motoryzacja nasze motofakty.pl i gratka.pl znajdują się także na podium - na drugiej pozycji. Przed nami jest tylko grupa OLX, za nami grupa Wirtualna Polska.

Świetne drugie miejsce zajmujemy również w kategorii Biznes, Finanse, Prawo. Wyprzedza nasz grupa Wirtualna Polska, za nami uplasowała się gazetaprawna.pl. Niekwestionowanym liderem jest również nasz telemegazyn.pl w kategorii Serwisy z programem TV.

Na podium jesteśmy również w kategorii Dom, jedynie za grupą OLX. Podążanie na szczyt w mediach elektronicznych to niełatwa droga. Mnogość serwisów i portali, ciągłe zmiany algorytmów Facebooka i Google’a wymagają ogromnego zaangażowania, poświęcenia się i ciągłej pracy nad doskonaleniem warsztatu. Dziś dziennikarz musi być multimedialny. A to oznacza, że używa nie tylko pióra i notatnika, ale przede wszystkim robi zdjęcia, filmy, zajmuje się montażem i samodzielnie umieszcza wszystkie materiały w internecie. Wyróżniamy się tym, że nasze treści są coraz lepszej jakości, co dostrzegają internauci, darząc nas zaufaniem i dając palmę pierwszeństwa we wspomnianych wcześniej kategoriach.

Tomasz Jabłoński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.