Podpisania tej umowy nie żałuję. Uczucie nienawiści jest mi zupełnie obce

Czytaj dalej
Jakub Roszkowski

Podpisania tej umowy nie żałuję. Uczucie nienawiści jest mi zupełnie obce

Jakub Roszkowski

Na nasze pytania odpowiada Krzysztof Bagiński, obecny burmistrz Białogardu, a zarazem kandydat na kolejną kadencję burmistrzowską.

Boi się Pan?

Zależy o co Pan pyta. Generalnie nie jestem bojaźliwym człowiekiem.

Boi się Pan przegranej?

Absolutnie nie. Bo zrobię wszystko, żeby wygrać te wybory, żeby przekonać mieszkańców do mojego programu. To kontynuacja tego, co już osiągnęliśmy, a także wytyczne co do tego, co dalej chcemy robić. Proszę zauważyć, że sukces odniosły te miasta, w których była zachowana ciągłość władzy.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.