Pocztą szły życzenia do pocztowców

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Alabrudziński
Wojciech Alabrudziński

Pocztą szły życzenia do pocztowców

Wojciech Alabrudziński

W urzędzie przy ul. Chopina we Włocławku podsumowano akcję "Wyślij pocztowcom życzenia". Nagrody otrzymali klienci, listonosze i naczelnicy.

To była nietypowa akcja - klienci Poczty Polskiej wysyłali kartki z życzeniami... pocztowcom - swoim listonoszom i pracownikom urzędów.

- Chcieliśmy w ten sposób rozpropagować na nowo sztukę składania życzeń i wysyłania kartek drogą pocztową - mówi Katarzyna Wieniecka, dyrektor regionu kujawsko-pomorskiego Poczty Polskiej.

- Zachęcaliśmy naszych klientów, by składali życzenia zarówno poczcie, jak i swoim ulubionym pracownikom. Zaczęliśmy akcję w październiku, bo to miesiąc Poczty Polskiej i w tym miesiącu Poczta Polska rozpoczęła działalność na naszych ziemiach.

W poniedziałek (7 grudnia) w budynku PP przy ul. Chopina we Włocławku nagrodzono autorów najlepszych życzeń. Nagrody i wyróżnienia otrzymali: Agnieszka Kowalewska z Włocławka, Halina Stróżyk z Radziejowa, Anna Szydłowska z Unisławia, Leokadia Witkowska z Fabianek i Zofia Ptasznik z Bydgoszczy. Nagrody trafiły też do urzędów PP w Solcu Kujawskim, Brodnicy i Grudziądzu.

Wojciech Alabrudziński

Fotoreporter oddziału włocławskiego "Gazety Pomorskiej", serwisów www.pomorska.pl oraz wloclawek.naszemiasto.pl. 


Wojciech Alabrudziński od roku 2004 odpowiada głównie za materiały fotograficzne z Włocławka i regionu. Przez kilkanaście lat współpracy na stronach i w internecie ukazało się tysiące zdjęć. Materiały dotyczą m.in. spotkań, wizyt, pokazów, koncertów, dożynek, rocznic, wypadków, zdarzeń losowych, otwarć, podsumowań, konferencji, konkursów, studniówek, świąt i innych wydarzeń okolicznościowych. Dużą część „łowów” foto stanowią zdjęcia z imprez sportowych na stadionach, boiskach i halach.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.