Anna Chreptowicz

Po nowym roku mnóstwo atrakcji w powiecie!

Anna Chreptowicz

Koncerty, wystawy i wiele, wiele więcej. Sprawdź, gdzie i kiedy będzie można się dobrze bawić.

Górzykowo/Sulechów - Mikołaj nie zapomniał o najmłodszych
Choć już dawno po mikołajkach, jednak i górzykowskie dzieci będą mogły z nim się spotkać. W piątek, 8 stycznia, o godz. 16.30, w sali po Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbędzie się zabawa karnawałowo-mikołajkowa dla dzieci w wieku od 0-13 lat. W programie między innymi tańce, konkursy z nagrodami i mnóstwo niespodzianek, włącznie z tą najważniejszą - odwiedzinami Mikołaja. Uwaga, mile widziane przebrania! Dzieci można zapisywać na zabawę w sklepie, u pani sołtys lub pod adresem mailowym: [email protected]

Siedlec - Rozpocznij nowy rok ze sztuką
8 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury o godzinie 18.00 odbędzie się wernisaż obrazów Tomasza Weissa pod nazwą „Spotkanie przy kawie”. Wystawa będzie czynna codziennie, aż do 2 lutego, w godzinach od 8.00 do 16.00.

Wolsztyn - Znana piosenkarka da noworoczny koncert
We wtorek, 5 stycznia, o godz. 18.00 w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego odbędzie się wyjątkowy koncert noworoczny. Na scenie zaprezentuje się znana i lubiana piosenkarka - Ania Wyszkoni. A tuż po koncercie przyjdzie czas na rozstrzygnięcie konkursu na wykonanie szopek gwiazdkowych.

Kargowa - Brawa dla dzielnych badmintonistów!
W Nowogrodzie Bobrzańskim zakończyły się mistrzostwa powiatu w badmintonie szkół podstawowych. Zawody były rozgrywane w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży i brały w nich udział najlepsze zespoły wyłonione w eliminacjach ośrodkowych. Badmintonistom ze szkoły podstawowej w Kargowej - Dawidowi Kokocińskiemu i Kacprowi Kaźmierczakowi - udało się wywalczyć podium. Zajęli trzecie miejsce. Przegrali jedynie z drużyną z Nowogrodu Bobrzańskiego oraz Babimostu.

Sulechów - Podzielcie się fantami na loterię WOŚP
10 stycznia odbędzie się 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już teraz możecie włączyć się akcji. W jaki sposób? Wystarczy przynieść dar rzeczowy, który zostanie przekazany na loterię. A całkowity dochód z loterii zostanie przekazany na konto Orkiestry. Fanty można przynosić do biblioteki publicznej przy ulicy Jana Pawła II.

Sulechów - Czas zaplanować sobie ferie
Nie macie pomysłu na to, jak ciekawie spędzić ferie zimowe? Możecie zapisać się na przykład na wycieczkę do Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze. Wyjazdy odbędą się 21 stycznia i 28 stycznia. Zapisy w Sulechowskim Domu Kultury. Koszt wyjazdu to 20 zł.

Anna Chreptowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.