Marek Rudnicki

PiS: Odbudowujemy gospodarkę morską. PO: Stworzymy księgę mitów i błędów PiS

Wojewoda Tomasz Hinc (przed mikrofonem) jako jedyny mówił o osiągnięciach spokojnie i bez emocji, a widoczny za nim Paweł Brzezicki był bardzo oszczędny Wojewoda Tomasz Hinc (przed mikrofonem) jako jedyny mówił o osiągnięciach spokojnie i bez emocji, a widoczny za nim Paweł Brzezicki był bardzo oszczędny w słowach mówiąc o PŻM
Marek Rudnicki

PO nie pozostawiło suchej nitki na gospodarce morskiej i stoczniowej. Dzień później PiS dało odpór, przedstawiając tę branżę w samych superlatywach. Na briefing do Szczecina przyjechał wiceminister gospodarki morskiej, Grzegorz Witkowski.

- Na przykładzie Szczecina skupiają się wszystkie mity i błędy gospodarki morskiej - grzmiał w czwartek poseł Norbert Obrycki na posiedzeniu gabinetu cieni Platformy Obywatelskiej. I ogłosił, że PO stworzyło księgę mitów i błędów PiS w tej branży, w tym sprawy budowy promu dla PŻB.

Dzień później na konferencji PiS, wiceminister Grzegorz Witkowski twardo podkreślił, że rząd realizuje gospodarkę morską odbudowując potencjał stoczniowy.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Rudnicki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.