Piłkarze i św. Mikołaj w „Promyczku”

Czytaj dalej
Fot. Monika Smól
Monika Smól

Piłkarze i św. Mikołaj w „Promyczku”

Monika Smól

Zawodnicy Chojniczanki Chojnice wcielili się w rolę pomocników św. Mikołaja i wraz z nim udali się wczoraj do przedszkola „Promyczek”.

Milusińscy mieli okazję pokopać piłkę z Wojciechem Lisowskim - tymczasowo w roli św. Mikołaja - oraz Pawłem Zawistowskim i Bartłomiejem Niedzielą.

Dzieci były zachwycone wizytą piłkarzy pierwszoligowego klubu. Pytali, czy ich praca jest trudna, czy szybko biegają, a niektóre składały zamówienie na prezenty świąteczne, m.in. na czołg. Św. Mikołaj doradził im napisanie listu lub namalowanie wymarzonego prezentu.

Monika Smól

Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęłam już w liceum. Następnie skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. W "Gazecie Pomorskiej" pracuję od 2005 roku. Bliskie mojemu sercu jest Chełmno - Miasto Zakochanych w województwie kujawsko-pomorskim, w którym spędziłam ponad siedem lat, a powiat chełmiński to cały czas mój główny rejon działania. Pasja? Przede wszystkim dziennikarstwo sportowe, fotografia sportowa, a rozwijam ją zwłaszcza w Chojnicach - w wojewodztwie pomorskim. To moje miasto rodzinne i klubowi MKS Chojniczanka Chojnice kibicuję najbardziej. Ulubione dyscypliny to piłka nożna i koszykówa. Pracuję również nad rozwojem portalu informacyjnego Nasze Miasto Chełmno, który jest dla moich Czytelników źródłem informacji o wydarzeniach z powiatu chełmińskiego. Co dzień na moich portalachpojawiają się najświeższe informacje z miasta i powiatu. Prywatnie interesuję się aranżacją wnętrz, ich projektowaniem, a także przeróbkami mebli - nadawaniem im "drugiego życia". 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.