Grzegorz Drążek

Piesi ofiarami wypadków na stargardzkich drogach

Piesi ofiarami wypadków na stargardzkich drogach
Grzegorz Drążek

Policja przyznaje, że na stargardzkich drogach zrobił się problem. Chodzi przede wszystkim o wypadki i kolizje z udziałem pieszych. Ostatnio w wyniku potrąceń zmarły trzy starsze osoby

- W ostatnim czasie doszło do dużej liczby zdarzeń drogowych z udziałem pieszych - podkreśla st. sierż. Magdalena Mickiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. - Mimo licznych apeli wiele osób zapomina o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze, a to skutkuje najpoważniejszymi z możliwych konsekwencjami.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Grzegorz Drążek

Interesuje mnie wszystko to, co dzieje się w Stargardzie. Dlaczego? Bo stąd jestem i tutaj pracuję. Jestem dziennikarzem Głosu Szczecińskiego od roku 2001 i od początku pracuję w redakcji w Stargardzie. Publikuję na portalach internetowych stargard.naszemiasto.pl i GS24.pl. Pomagam czytelnikom rozwiązać ich problemy, opisuję codzienne wydarzenia z miasta, relacjonuję mecze koszykarzy Spójni Stargard, bywam na wydarzeniach kulturalnych, przygotowuję też bardzo lubiane przez czytelników archiwalne galerie zdjęć Stargardu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.