Jakub Lisowski

Pech Pogoni. Uraz Benyaminy groźniejszy niż przypuszczano

Soufian Benyamina dołączył do Pogoni latem. W mediach społecznościowych trwa akcja psychicznego wsparcia dla zawodnika pod hasłem#PogońJestZTobąBenj Soufian Benyamina dołączył do Pogoni latem. W mediach społecznościowych trwa akcja psychicznego wsparcia dla zawodnika pod hasłem#PogońJestZTobąBenji
Jakub Lisowski

- Napastnik Soufian Benyamina przebywa obecnie w szpitalu w Berlinie. Ucierpiał w trakcie sobotniego sparingu z Błękitnymi Stagard, a uraz niestety wygląda poważniej, niż oceniano to bezpośrednio po zdarzeniu - głosił klubowy komunikat.

Sparing był zamknięty dla mediów i kibiców, ale wieść o urazie Benyaminy przebiła się do portali pogoniarskich. Tyle, że mówiło się o rozbitym łuku brwiowym.

- W trakcie pierwszej połowy Benyamina zderzył się głową z jednym z rywali. Chwilę później opuścił boisko. Po meczu okazało się, że konieczna jest wizyta w szpitalu. Piłkarz doznał obrażeń w obrębie twarzoczaszki i obecnie przechodzi szereg badań i diagnoz. W tej chwili trudno określić, kiedy będzie mógł wrócić na boisko - informuje klub.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Lisowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.