Parlamentarzyści PO chlapnęli za dużo, mają być konsekwencje

Czytaj dalej
Fot. Piotr Guzik
Piotr Guzik

Parlamentarzyści PO chlapnęli za dużo, mają być konsekwencje

Piotr Guzik

Poseł Leszek Korzeniowski przyznał, że Barbara Kamińska walczy o prezydenturę w Opolu w barwach Koalicji Obywatelskiej “trochę z przymusu”. Senator Piotr Wach stwierdził, że jej główni konkurenci to kompetentne osoby. Te komentarze wywołały wzburzenie w opozycji i miały dotrzeć do Grzegorza Schetyny. Nieoficjalnie słyszymy, że obaj parlamentarzyści mają otrzymać zakaz wypowiadania się do mediów. Na tym konsekwencje mogą się nie skończyć.

Słowa, które wywołały tak wielkie wzburzenie w szeregach Koalicji Obywatelskiej, padły podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w opolskim biurze Platformy. Zadaniem wieloletnich parlamentarzystów PO - posła Leszka Korzeniowskiego (w Sejmie od 2001 roku) i senatora Piotra Wacha (w Senacie od 2005 roku) - była prezentacja ustaleń z sobotniej konwencji krajowej Koalicji Obywatelskiej.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Piotr Guzik

Opolanin z urodzenia. Stara się, by mieszkańcy byli na bieżąco z tym, jak zmienia się Opole. Za pomocą zdjęć i filmów dokumentuje jego metamorfozy, które w codziennym zabieganiu mogą umykać. Zagląda tam, gdzie nie każdy może bądź chce wejść - na place budowy i do niszczejących konstrukcji. Opisuje działania i plany władz, jak i reakcje mieszkańców na ich poczynania. Śledzi działalność lokalnych polityków i pisze o tym, o czym niekoniecznie chcą mówić otwarcie, a co pozwala lepiej zrozumieć otaczającą rzeczywistość.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.