Marzena Sutryk

Ostatnia robocza sesja Rady Miejskiej. W środę będzie już tylko uroczyście

Wyróżnienie dla Archiwum Państwowego z rąk wicemarszałka Tomasza Sobieraja odebrała dyrektorka placówki Joanna Chojecka, która otrzymała także Medal Fot. Radosław Brzostek Wyróżnienie dla Archiwum Państwowego z rąk wicemarszałka Tomasza Sobieraja odebrała dyrektorka placówki Joanna Chojecka, która otrzymała także Medal za Zasługi dla Koszalina
Marzena Sutryk

Ostatnie uchwały w tej kadencji, m. in. zmiany w budżecie, były głosowane na wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Koszalinie. A jutro w Filharmonii Koszalińskiej pozostało już tylko uroczyste zamknięcie mijającej kadencji samorządu, choć ta formalnie kończy się 16 listopada.

Zarząd województwa zachodniopomorskiego nadał Złotą Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego Archiwum Państwowemu w Koszalinie. Podobne odznaczenie otrzymała Maria Gwizdała- Czekałowska z Ligii Ochrony Przyrody. Srebrną Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego przyznano Aleksandrze Liszewskiej z Ligi Ochrony Przyrody.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.