Osiedle Przyjazne w Lutyni

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Osiedle Przyjazne w Lutyni

Materiał informacyjny

Osiedle Przyjazne w Lutyni to BEZCZYNSZOWE MIESZKANIA z ogródkami w 4 – rodzinnych domach. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa:
- mieszkania z ogródkiem na parterze – 72 m2 (3 pokoje, kuchnia, łazienka, wiatrołap),
- mieszkania z ogródkiem na piętrze z antresolą – 128 m2 (3 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon, wiatrołap, antresola – 56 m2).

W cenie mieszkania: 2 miejsca postojowe, komórka lokatorska, piec oraz grzejniki na parterze i piętrze. Na antresoli wyprowadzona instalacja CO, wodno-kanalizacyjna, elektryczna oraz docieplone połacie dachu.

Osiedle Przyjazne zlokalizowane jest w kameralnym otoczeniu naturalnej przyrody, z daleka od zgiełku panującego w dużym mieście, a jednocześnie blisko tętniącego życiem Wrocławia (3,5 km od granic Wrocławia, 12 km od centrum).
Lutynia, uważana jest za jeden z obszarów o największym potencjale inwestycyjnym w obrębie Wrocławia.
Infrastruktura miasteczka tworzy swoistą enklawę, doskonałą szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Mieszkańcy Lutyni mają dostęp do żłobka, szkół w tym nowoczesnego kompleksu przedszkolno-szkolnego (nowo otwartego w 2018 roku), biblioteki, sali sportowej, świetlicy, boiska trawiastego do piłki nożnej oraz Orlika, gdzie dodatkowo można zagrać w siatkówkę czy koszykówkę, a dzieci mogą pobawić się na placu zabaw.

W Lutyni znajdziemy także przychodnię medyczna DOLMED, 2 apteki, sklepy spożywcze, market, restauracje, hurtownie budowlaną, sklep AGD i wiele innych.
W okolicach miasteczka powstaje Zachodnia Obwodnica Wrocławia, która połączy w przyszłości trasę ekspresową S5 Wrocław - Poznań z autostradą A4. Do stolicy Dolnego Śląska niezmotoryzowani mieszkańcy dostaną się dzięki liniom autobusowym - MPK 938. Szybką podróż do centrum metropolii - niespełna 30 minut - czy do Środy Śląskiej zapewnia Droga Krajowa nr 94.

Osiedle Przyjazne to idealna propozycja skierowana do osób poszukujących lokalizacji oferującej ciszę oraz bliskość terenów zielonych, a jednocześnie zapewniającej dobrą komunikację z miastem.

Zadzwoń i umów się na prezentację.

Rafał - tel.: 720 480 480,
Kinga - tel.: 579 631 343
Biuro: SMOLEC, ul. Kasztanowa 33
ZAPRASZAMY SERDECZNIE![/b]

Szczegółowe informacje: klik

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.