Materiał informacyjny

OSIEDLE PRZY PARKU – nowoczesne i dobrze zaprojektowane mieszkania w Kielcach

OSIEDLE PRZY PARKU – nowoczesne i dobrze zaprojektowane mieszkania w Kielcach
Materiał informacyjny

Idealny balans pomiędzy naturą a wygodami życia w mieście

W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górki Czarnowskie przy ul. Bolesława Chrobrego trwa budowa nowoczesnego, wyposażonego we wszystkie niezbędne udogodnienia Osiedla Przy Parku.

Inwestorem jest istniejąca od prawie 30 lat na rynku kieleckim i realizująca inwestycje budowlane w całej Polsce firma PHU Spurek, zaś autorem projektu jest znane kieleckie biuro projektowe, firma Detan.

Osiedle przy Parku to coś więcej niż budynek mieszkalny jakich wiele w Kielcach. 5 połączonych ze sobą segmentów, trzy- i sześciokondygnacyjnych, z dwiema podziemnymi halami garażowymi i windami, daje możliwość znalezienia najlepszego do zamieszkania miejsca.

Zaprojektowaliśmy 168 funkcjonalnych mieszkań

Przestronnych i słonecznych, z balkonami, tarasami i ogródkami na parterze, co pozwoli przyszłym mieszkańcom na korzystanie przytulnej i jednocześnie prywatnej przestrzeni. Dodatkowym atutem inwestycji jest zdecydowanie większa niż w przypadku konkurencji wysokość pomieszczeń - parter 3,36m i 2,90m na pozostałych kondygnacjach.

Sąsiedztwo Parku Górki Czarnowskie sprzyja relaksowi na świeżym powietrzu, ale także zapewnia rozrywkę w formie cyklicznie organizowanych pikników rodzinnych i kina letniego. Tutaj możesz pobiegać, skorzystać z zewnętrznej siłowni, boisk do piłki nożnej, kosza i siatkówki. Twoje dziecko będzie zachwycone mając możliwość wyboru pomiędzy kilkoma placami zabaw, a spacerem w otoczeniu zieleni i drzew, doceni to także Twój zwierzak. Tu możesz zorganizować ognisko dla przyjaciół.

Inwestycja zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2023 roku.

Biuro sprzedaży mieszkań
Kielce, ul. Kolberga 19
505 555 955
41 345 08 65
41 345 06 66
783 784 784

http://www.osiedleprzyparku.com/
https://www.facebook.com/OsiedlePrzyParkuKielce

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.