Osiedle Karoliny – Kameralna inwestycja blisko centrum Katowic

Czytaj dalej
Artykuł sponsorowany Activ Investment Sp. z o.o.

Osiedle Karoliny – Kameralna inwestycja blisko centrum Katowic

Artykuł sponsorowany Activ Investment Sp. z o.o.

To już ostatnia szansa na zamieszkanie na Osiedlu Karoliny. Inwestycja realizowana jest w Bogucicach zaledwie 20 minut spacerem od Spodka w Katowicach. W ostatnim budynku w sprzedaży pozostało 27 mieszkań.

Bogucice położone są tuż obok centrum Katowic. I to właśnie tam, przy ul. Karoliny, zaledwie 1,5 km od Spodka powstaje kameralne Osiedle Karoliny. Docelowo składać będzie się ono z pięciu budynków mieszkalnych. Zawierające niecałe trzysta mieszkań osiedle typu zamkniętego posiadać będzie własną zieleń, alejki i plac zabaw dla dzieci.

Ostatni etap w sprzedaży

Mieszkania na Osiedlu Karoliny cieszą się niemalejącą popularnością wśród katowiczan.
W etapie IV sprzedanych jest już ponad 60 % mieszkań, a wiele z nich objętych jest rezerwacjami.

– Dobra sprzedaż, to przede wszystkim dobrze zaprojektowane mieszkania w dobrych cenach. Obecnie najbardziej poszukiwane są kompaktowe mieszkania, czyli takie o niewielkiej powierzchni, ale z dostateczną liczbą oddzielnych pomieszczeń. W naszej ofercie właśnie takie się znajdują: 3-pokojowe o powierzchniach od 48 do 54 m² czy 4 -pokojowe o powierzchni 64 m². Posiadamy także duży wybór kawalerek idealnych pod wynajem od 27 do 28 m².

Dobra lokalizacja to podstawa

Osiedle Karoliny jest propozycją skierowaną szczególnie do klientów poszukujących komfortu życia. W ofercie odpowiednie lokale mogą znaleźć dla siebie zarówno single czy pary, jak i rodziny z dziećmi, które docenią połączenie kameralnego charakteru inwestycji z korzyściami płynącymi z bliskości centrum.

Ulica Katowicka, do której bezpośrednio przylega ul. Karoliny, zapewni szybki dojazd do Ronda gen. Jerzego Ziętka, które wraz z Spodkiem oddalone jest od osiedla zaledwie o 1,5 km. Od Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP inwestycje dzielić będzie zaledwie 700 m a Uniwersytet Śląski 2,2 km, dzięki czemu małe mieszkania doskonale nadają się pod wynajem.

Niewątpliwym autem osiedla jest bliskość przystanków komunikacji miejskiej od którego inwestycje dzieli 350 m (5 min.) czy bliskość marketu Biedronka, który znajduje się 100 m od osiedla. W najbliższej okolicy nie brakuje także szkół, przedszkoli, piekarni, aptek i innych małych punktów handlowych.

Deweloper godny zaufania

Inwestycję realizuje Activ Investment, firma jest deweloperem działającym na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Firma ma na koncie zrealizowane inwestycje w Krakowie, Wrocławiu oraz w Katowicach, w których wybudował inwestycje 4 Wieże w sąsiedztwie Parku Śląskiego.

Sprawdź listę dostępnych mieszkań

Biuro sprzedaży mieszkań:
Ul. Chorzowska 216a
www.mieszkaniawcentrum.pl

Artykuł sponsorowany Activ Investment Sp. z o.o.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.