os. Stolarska w Murowanej Goślinie

Czytaj dalej
x

os. Stolarska w Murowanej Goślinie

x

Os. Stolarska to malownicze osiedle realizowane przez dewelopera Linea na granicy miasta Murowana Goślina i Przebędowa. Inwestycja została zaplanowana kompleksowo, deweloper realizuje nie tylko budynki, ale również to, co je otacza: sieć utwardzonych i oświetlonych dróg wewnętrznych, parkingi, aleje spacerowe, osiedlową zieleń, place zabaw, małą architekturę i wiele innych elementów, które razem składają się na ostateczny kształt osiedla.

W ramach inwestycji deweloper Linea oferuje dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej z ogródkiem typu Opti oraz przestronne mieszkania w kameralnym budynku wielorodzinnym typu Villa. Opti to 3 lub 4 pokoje na 70-83 m² powierzchni mieszkalnej, podzielonej na strefę dzienną oraz prywatną. Na parterze znajdziemy salon wraz z aneksem kuchennym, natomiast na piętrze znajdują się sypialnie i łazienka. To opcja idealna dla rodziny z dwójką dzieci. W Villi natomiast zajdziemy mieszkania od 25 do 55 m². Każde z mieszkań charakteryzuje się przestronnymi wnętrzami, do których zaglądać będzie poranne słońce przez duże okna. Mieszkania parterowe posiadają zielone ogrody, a te zlokalizowane na piętrach – balkony z widokiem na piękną okolicę.

Dużą zaletą inwestycji jest lokalizacja. Os Stolarska jest położone na granicy miasta Murowana Goślina, z dala od miejskiego zgiełku, w niedalekim sąsiedztwie Puszczy Zielonki. Taka lokalizacja sprawia, że mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się prawdziwą ciszą i spokojem. Dodatkowo należy podkreślić, że nieopodal znajduję się przystanek PKP, z którego mieszkańcy osiedla dojadą do centrum Poznania w 25 minut. Tutaj żyje się spokojniej, bliżej natury, a jednocześnie pozostaje się w głównym nurcie wydarzeń. Murowana Goślina to spokojne miasteczko, a wiele spraw mieszkańcy załatwią od ręki. Placówki edukacyjne, ośrodki zdrowia, zaplecze handlowo-usługowe, a nawet miejsca pracy znajdują się w pobliżu inwestycji.

Władze gminy Murowana Goślina stawiają na rozwój z poszanowaniem wyjątkowej przyrody. Członkostwo w elitarnym stowarzyszeniu Cittàslow, czyli Międzynarodowej Sieci Miast Dobrego Życia zobowiązuje!

x

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.