Odcinek 3 - Rudak, Czerniewice, Stawki, Podgórz

Czytaj dalej

Odcinek 3 - Rudak, Czerniewice, Stawki, Podgórz

Odcinek 3 - Rudak, Czerniewice, Stawki, Podgórz

Rudak-Med

Jedyna placówka medyczna w lewobrzeżnej części Torunia

Specjalistyczne Przychodnie Medycyny Rodzinnej Rudak-Med zajmują się kompleksowym leczeniem pacjentów według najwyższych standardów medycznych.

Świadczymy usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz prywatnej opieki zdrowotnej.

Firma działa od 2001 roku i początkowo zapewniała dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej i stomatologii.
Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnie wykonywanej pracy, zdobyliśmy zaufanie pacjentów i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom podjęliśmy się rozbudowy przychodni.

Od 2011 roku możemy poszczycić się nowoczesną przychodnią specjalistyczną z bogatą ofertą badań diagnostycznych, rehabilitacją oraz apteką. Do dyspozycji pacjentów pozostaje 18 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.

Jesteśmy jedyną placówką medyczną w lewobrzeżnej części Torunia proponująca tak szeroki zakres usług medycznych w ramach podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej.

Odcinek 3 - Rudak, Czerniewice, Stawki, Podgórz

Kliniki stomatologiczne Denmed od 16 lat dbają o zdrowy uśmiech pacjentów, stale rozwijając się i wprowadzając najnowsze techmologie. Nasi specjaliści kompleksowo dbają o uśmiech, zaczynając od standardowych wypełnień, poprzez leczenie kanałowe pod mikroskopem, protetykę, stomatologię dziecięcą, ortodoncję po chirurgię oraz implanty. W ofercie Klinik możemy również znaleźć profesjonalne zabiegi higienizacyjne.

Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Doświadczenie i wiedza, pozwala cieszyć się naszym pacjentom nieskrępowanym uśmiechem przez długie lata. Kliniki Denmed są miejscem, w którym nowoczesna stomatologia bazuje na innowacyjnych rozwiązaniach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.