Joanna Boroń

Od 1 listopada bez pomocy doraźnej w Koszalinie?

Od 1 listopada bez pomocy doraźnej w Koszalinie?
Joanna Boroń

Dyrektor koszalińskiego szpitala poinformował, że szpital wypowiada NFZ umowę o świadczenie tzw. pomocy doraźnej

Powód? Szpital przy obecnym stanie zatrudnienia nie jest w stanie zapewnić pacjentom odpowiedniej opieki. Reforma służby zdrowia narzuciła szpitalom zapewnienie opieki doraźnej. - Podjęliśmy to wyzwanie, ale sygnalizowaliśmy, że mogą być problemy, bo to dla nas dodatkowe obciążenie rzędu 30-31 dodatkowych dyżurów - wyjaśniał na konferencji Andrzej Kondaszewski, dyrektor szpitala. Twierdzi, że nie miał wyboru, bo lekarze zapowiedzieli, że jeżeli dalej tak będzie wyglądać ich praca to z niej zrezygnują.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Boroń

Od 2000 roku, w którym zrobiłam dyplom na wydziale prawa poznańskiego uniwersytetu, pracuję w naszych lokalnych mediach - Głosie Koszalińskim oraz jego portalach internetowych, które swoim zasięgiem obejmują teren dawnego województwa koszalińskiego.


Zajmuję się zdrowiem i szeroko rozumianym stylem życia – w tym też kulinariami, które również prywatnie są moją pasją – mam niezłą kolekcję kulinarnych książek, które nie są jedynie ozdobą półek, ale inspiracją do kulinarnych eksperymentów.


Prócz tego w swojej pracy zajmuje się tematami społecznymi, bardzo często zainspirowanymi sygnałami naszych czytelników i internatów. 


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.