Nowy Janów

Czytaj dalej
Fot.

Nowy Janów

NOWY JANÓW to propozycja dla osób poszukujących wyjątkowych rozwiązań. Inwestycja stanowi unikalne połączenie tego, co w nowoczesnym budownictwie jest najważniejsze.

Ponadczasowa architektura, spokojne i zielone sąsiedztwo sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego mieszkania.

OPIS OSIEDLA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zróżnicowaliśmy projekty mieszkań tworząc w I etapie inwestycji wiele różnych układów o powierzchniach od 49 m2 do 157 m2, zapewniających możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni mieszkalnej. Do każdego lokalu przylega co najmniej jeden przestronny balkon bądź taras. W projekcie dostępne są również wyjątkowe mieszkania z antresolami zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach budynków.

Dużo naturalnej zieleni, optymalne połączenia komunikacyjne, pełna infrastruktura społeczna to największe zalety lokalizacji tego osiedla. Inwestycja graniczy z terenem zielonym, który w planie miejscowym ma charakter parkowo-rekreacyjny.

Zadbaliśmy również o to, aby czas spędzany we wspólnej przestrzeni upływał w rodzinnej atmosferze. Dlatego dla aktywnych powstaną wiaty rowerowe z wygodnymi stanowiskami dla jednośladów, dla zmotoryzowanych zamontowana zostanie stacja ładowania pojazdów elektrycznych, a dla najmłodszych - ścianka wspinaczkowa.

Grono znakomitych architektów zadbało o to, aby wygląd osiedla wpisywał się w przestrzeń, wnosząc w nią powiew innowacyjności. Wysoka jakość użytych materiałów oraz dbałość o szczegóły zapewnią zaspokojenie potrzeb każdego z domowników.

więcej informacji:
http://www.nowyjanow.pl/

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.