Nowe Złotniki

Czytaj dalej

Nowe Złotniki

Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej Nowe Złotniki, zlokalizowane przy ulicach Azaliowej i Pigwowej w Złotnikach pod Suchym Lasem, to zielona podmiejska oaza, która pozwala korzystać z uroków zieleni i bliskości natury, jednocześnie nie zmuszając do odcięcia się od licznych udogodnień i atrakcji, jakie może oferować Poznań. Cisza, spokój i zżyte grono sąsiadów są odtrutką na wielkomiejski hałas, tłok i anonimowość, a komfortowe, przestronne domy stanowią wyraźny kontrast wobec ścisku miasta.

Nowe Złotniki to przestrzeń idealna dla rodziny: przy każdym z domów jest ogródek, w którym znajdzie się miejsce i na odpoczynek dla rodziców, i na zabawę dla dzieci. Osiedle wyposażone jest w pełną infrastrukturę, co znacznie ułatwi codzienne dojazdy do pracy i szkoły. Pawilon handlowo-usługowy zlokalizowany na osiedlu – znajduje się tam między innymi sklep sieci Żabka, a wkrótce otwarty zostanie także przyjazny dzieciom gabinet dentystyczny – znacznie ułatwia mieszkańcom Nowych Złotnik codzienne funkcjonowanie. Nieopodal inwestycji znajdują się też szkoła podstawowa, przedszkole i gimnazjum.

Każdy etap budowy – obecnie powstaje trzeci – składa się z 22 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, o powierzchni od 131 do 154 m2. Wszystkie domy wchodzące w skład III etapu budowy osiedla wyposażone są w niezbędne instalacje: alarmową, elektryczną, CO (z grzejnikami oraz ogrzewaniem podłogowym), światłowód oraz napowietrzenie i wyjście na dachu umożliwiające założenie kominka. Domy III etapu mają tarasy i ogrody od strony południowej, co zapewnia im równe naświetlenie, korzystne dla roślin i zachęcające do spędzania miłych chwil we własnym ogródku.

Zakończenie prac nad III etapem przewidziane jest na wiosnę 2019 roku. Planowana jest także budowa kolejnych etapów.

Więcej na http://nowezlotniki.pl/

Odwiedź nasz dom pokazowy na osiedlu, napij się kawy i zobacz nasze domy.

ul. Azaliowa 4B, Złotniki, k. Suchego Lasu

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
sobota 9.00-13.00
Zadzwoń +48 605 25 88 88 lub napisz [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.