Nova Mikołowska - Nowa inwestycja w centrum Katowic

Czytaj dalej
Artykuł sponsorowany Activ Investment Sp. z o.o.

Nova Mikołowska - Nowa inwestycja w centrum Katowic

Artykuł sponsorowany Activ Investment Sp. z o.o.

Najnowsza inwestycja Activ Investment, zlokalizowana jest w ścisłym centrum Katowic zaledwie 10 minut spacerem od dworca. W ofercie pierwszego etapu znalazło się 187 mieszkań od 26 do 109 m² i prawie 2000 m² powierzchni handlowo – usługowej.

Nova Mikołowska to jedna z nielicznych inwestycji realizowanych w tak ścisłym centrum Katowic. Działka w trójkącie ulic: Mikołowska, Raciborska, Strzelecka, która latami pozostawała niezagospodarowana wkrótce przekształci się w nowoczesny i tętniący życiem obiekt mieszkalno – usługowy.

Projekt zakłada powstanie 2 budynków połączonych wspólnym patio zagospodarowanym zielenią i elementami „małej architektury” oraz trzema ogólnodostępnymi zewnętrznymi placami rekreacyjnymi dla mieszkańców Katowic. Na parterze przewidziano lokale usługowe z dużymi, przeszklonymi witrynami.

Mieszkania dla inwestorów i nie tylko

Inwestycja od momentu wprowadzenia do oferty wzbudza duże zainteresowanie a struktura mieszkań w została bardzo dokładnie przemyślana.

Budynek zlokalizowany jest blisko uczelni wyższych (w promieniu 2 km znajduje się ich aż 6) dworca oraz rynku, do którego spacer zajmie nie więcej niż 15 minut. Atutem jest także rozwinięta sieć połączeń komunikacyjnych. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 2 minuty od inwestycji. Nie dziwi więc fakt, że znaczną grupę Klientów stanowią inwestorzy, którzy poszukują mieszkania pod krótko bądź długoterminowy wynajem.

- To właśnie z myślą o nich w ofercie sprzedaży znajduje się duża ilość małych mieszkań idealnie nadających się do tego celu. Wśród nich znajdziemy lokale 1 pokojowe o powierzchniach od 26 do 36 m² oraz 2 pokojowe od 33 do 51 m² – komentuje Monika Kudełko, specjalista ds. marketingu w firmie Activ Investment.

- Drugą grupę Klientów stanowią aktywne osoby ceniące wygodę dostępu do udogodnień jakie oferuje centrum. Dla niech przygotowaliśmy większe mieszkania 3 i 4 pokojowe, które zapewniają przestrzeń oraz komfort codziennego życia. – dodaje.

Deweloper z doświadczeniem

To już trzecia inwestycja realizowana przez Activ Investment w Katowicach. Deweloper jest znany na Śląsku z kompleksu mieszkalno – usługowego Cztery Wieże oraz Osiedla Karoliny, gdzie jeszcze prowadzi aktywna sprzedaż mieszkań.

Sprawdź listę dostępnych mieszkań

Biuro sprzedaży mieszkań:
Ul. Chorzowska 216a
www.mieszkaniawcentrum.pl

Artykuł sponsorowany Activ Investment Sp. z o.o.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.