Joanna Maraszek [email protected]

Można szykować projekty - LNG wesprze wyspiarzy

Anna Starosta z Polskiego LNG zapewnia, że kwota Funduszu Wspierania Inicjatyw Lokalnych w 2018 roku nie będzie niższa, niż we wcześniejszych jego e Anna Starosta z Polskiego LNG zapewnia, że kwota Funduszu Wspierania Inicjatyw Lokalnych w 2018 roku nie będzie niższa, niż we wcześniejszych jego edycjach
Joanna Maraszek [email protected]

Po przerwie ruszy niebawem kolejna edycja Funduszy Wspierania Inicjatyw Lokalnych. To dobra wiadomość dla zaradnych i pomysłowych.

Dzięki Funduszowi Wspierania Inicjatyw Lokalnych Polskiego LNG w pierwszej edycji grantami w wysokości do 5 tys. zł dofinansowano 22 projekty dotyczące: sportu, edukacji, bezpieczeństwa, ekologii, kultury i sztuki. Ogólnie na ten cel przeznaczono ponad 100 tys. zł. W 2018 r. LNG znów rusza ze społecznym projektem.

- Fundusz Wsparcia Inicjatyw Lokalnych to projekt, który już kiedyś był prowadzony przez grupę kapitałową Polskie LNG i Gaz-System - wyjaśnia Anna Starosta, specjalista ds. PR i Komunikacji Polskiego LNG. - Program cieszył się wielkim powodzeniem. Bardzo chętnie wnioskowano o przyznanie grantów jednorazowych. Były to instytucje, stowarzyszenia oraz szkoły. Od 2018 roku ponownie ruszamy z Funduszem Wsparcia Inicjatyw Lokalnych. Myślimy, że zainteresowanie będzie równie duże, co we wcześniejszych edycjach.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Maraszek [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.