Można bezpłatnie się przebadać - specjaliści czekają przy Przyrodniczej

Czytaj dalej

Można bezpłatnie się przebadać - specjaliści czekają przy Przyrodniczej

Jutro szpital im. H. Jordana przy ul. Przyrodniczej 7/9 w Łodzi zaprasza na bezpłatne konsultacje z lekarzami specjalistami. W ramach zadania pn. „Miejskie Centra Medyczne zapraszają pacjentów na konsultacje specjalistyczne i inne działania prozdrowotne i profilaktyczne” są one finansowane z budżetu obywatelskiego.

Przyjmowanie pacjentów będzie odbywało się w godz. 9 - 16. Na wizytę trzeba jednak wcześniej zapisać się pod numerem telefonu (42) 655-66-60, wew. 221.

Warto też zabrać ze sobą ostatnie wyniki badań (jeśli takowe mamy) oraz dowód osobisty. Każdy lekarz będzie mógł przyjąć 28 osób. Do dyspozycji pacjentów będą: alergolog, rehabilitant, endokrynolog i dietetyk.

Do każdego z nich należy osobiście się zarejestrować między godz. 9 i 10. Będzie można zbadać sobie pomiar cukru i poziom cholesterolu (w każdym z tych badań może wziąć udział 50 osób). Pomiary będą odbywały się na drugim piętrze. Na tym samym piętrze, ale przy wejściu do poczekalni (217 D), zostanie przeprowadzone ważenie, mierzenie i obliczanie BMI (prawidłowej masy ciała).

W gabinecie 217 dla 20 osób zaplanowano badania hemoglobiny glikowanej.

Zainteresowani skontrolowaniem słuchu muszą pojawić się między godz. 9 i 13. W ramach projektu nie zabraknie warsztatów dotyczących pielęgnacji cery, poznania samego siebie oraz tworzenia ozdób jesiennych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.