Morasko Park

Morasko Park

Morasko Park to kameralne zamknięte osiedle domów jednorodzinnych. Jest wyposażone w pełną infrastrukturę i położone w pięknej, zielonej okolicy Poznania, tuż przy rezerwacie Meteoryt Morasko. W pobliżu osiedla znajdują się ścieżki krajoznawcze i trasy rowerowe.

Cała działka, na której powstaje inwestycja, ma powierzchnię 1,7 ha. Każdy z domów stanie na przestronnej, otoczonej zielenią działce z dużym ogrodem (od 525 do aż 935 m2). Inwestycja zostanie oddana nabywcom wraz z pełną infrastrukturą, bramą wjazdową, drogą oraz oświetleniem ulicznym.

Pierwszy etap, którego budowa rozpoczęła się w 2019 roku, to 8 domów w zabudowie bliźniaczej. Docelowo powstać mają 24 przestronne, komfortowe domy o powierzchni po 159,62 m2.

Do budowy i wykończenia domów używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów od renomowanych producentów. Standard wykończenia obejmuje m.in. taras, rolety zewnętrzne, bramę garażową, ogrzewanie podłogowe, instalację pod kominek, schody żelbetowe oraz drzwi antywłamaniowe. Każdy z domów będzie posiadać obszerny garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe przed budynkiem.

Zakończenie prac nad I etapem planowane jest drugą połowę 2018 roku. II etap zostanie ukończony w drugiej połowie 2019.


Biuro Sprzedaży w Złotnikach
ul. Azaliowa 4B Złotniki, k. Suchego Lasu
www.moraskopark.pl
tel. +48 605 25 88 88
[email protected]

Biuro Sprzedaży Poznań
ul. Grunwaldzka 52 60-311 Poznań
www.dudadevelopment.pl
tel: +48 605 25 88 88
[email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.