Magdalena Michalska

Mieszkanie komunalne potrzebne od zaraz. Trudna sytuacja w Połczynie

Pani Małgorzata toczy bitwę o jak najlepsze warunki życia dla swoich dzieci. Niestety przed nią jeszcze wiele trudnych chwil. Fot. Magdalena Michalska Pani Małgorzata toczy bitwę o jak najlepsze warunki życia dla swoich dzieci. Niestety przed nią jeszcze wiele trudnych chwil.
Magdalena Michalska

W życiu zdarzają się czasem takie sytuacje, kiedy człowiek czuje się pozostawiony sam sobie, a z oczu płyną mu łzy bezsilności. Takiego właśnie stanu doświadczam przez ostatnie miesiące, tocząc bezskuteczną walkę o mieszkanie komunalne - relacjonuje mieszkanka Połczyna - Zdroju, pani Małgorzata Kończal. Poznajmy jej historię.

O tym, że potrzebujących jest znacznie więcej niż lokali komunalnych, nie trzeba nikogo przekonywać. Wie o tym również nasza rozmówczyni, która w gminnych zasobach lokalowych upatruje poprawy losu swojej rodziny. Na razie pani Małgorzata wraz z partnerem i dziećmi przebywa w mieszkaniu rodziców. I być może wcale nie narzekałaby na ten stan rzeczy, gdyby nie fakt, że jak twierdzi - w takich warunkach nie jest w stanie zaspokoić najpilniejszych potrzeb swoich dzieci. A tych jest dwoje, w tym jedno niepełnosprawne.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Magdalena Michalska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.